Assistance Podróżne

Assistance podróżne to usługa, którą zabezpieczamy Klientów w podróżach zagranicznych, w niemal wszystkich miejscach na ziemi - w egzotycznym kurorcie, na stoku narciarskim, w wielkim mieście i małej wiosce na końcu świata.

Assistance podróżne IPA chroni podróżujących prywatnie i służbowo, pomaga w razie problemu zdrowotnego, komplikacji prawnej, nagłej sytuacji rodzinnej, wątpliwości administracyjnych i w wielu innych, często nieprzewidzianych zdarzeniach. Posiadanie assistance podróżnego IPA oznacza pewność pomocy - w zależności od potrzeb
- lekarza, tłumacza, prawnika, rehabilitanta, a także m.in. dostarczenia zagubionych przedmiotów, udzielenia porady administracyjnej, zapewnienia pośrednictwa w sporach sądowych, dokonania przedpłaty kaucji, wypłacenia zaliczki, organizację przyjazdu rodziny lub nagłą repatriację do kraju.

Nasza Platforma Assistance Travel dyżuruje 24 h na dobę i w każdej sytuacji niesie pomoc w koniecznym zakresie. Jej podstawą jest rozległa, wielobranżowa sieć międzynarodowa AXA Assistance obejmująca niemal wszystkie kraje na świecie.

Zostań naszym klientem