Inspekcje

Jesteśmy dumni z naszych inspekcji! W 2008 roku wprowadziliśmy je na polski
i międzynarodowy rynek assistance i od tego czasu stały się na nim nowym standardem.

 

Usługi inspekcji są adresowane do klientów instytucjonalnych, którzy swoim klientom indywidualnym chcą zapewnić wartość dodaną. Usługa inspekcji jest dedykowana dla osób potrzebujących fachowej oceny stanu przedmiotu, najczęściej samochodu lub mieszkania, które chce kupić, a którego sami osobiście nie mogą ocenić. Usługa polega na dokonaniu przez naszego specjalistę oględzin samochodu, mieszkania bezpośrednio u jego właściciela, a następnie udostępnieniu Klientowi za pośrednitwem naszego systemu dokumentacji składającej się z raportu inspekcji i specjalistycznych fotografii.

Inspekcja pojazdu polega na sprawdzeniu deklarowanego stanu pojazdu. Inspektor techniczny lub rzeczoznawca dokonuje oględzin, które służą nie tylko wstępnemu określeniu stanu pojazdu, ale również skonfrontowaniu go z opisem przedstawionym przez właściciela: sprzedawcę lub wnioskującego o ubezpieczenie. Inspekcja ma zawsze charakter specjalistyczny.

 Inspekcja techniczna:

  • raport techniczny z Inspekcji,
  • dokumentacja fotograficzna pojazdu oraz dokumentów pojazdu,
  • dokumentacja fotograficzna dokumentów właściciela,
  • sprawdzenie sprawności opcji wyposażenia pojazdu.

 

Inspekcja rzeczoznawcza:

  • Inspekcja podstawowa rozszerzona o oględziny certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego, który przygotowuje szczegółowy raport z opinią na temat pojazdu.

Zostań naszym klientem