Inter Partner Assistance: oferta na stomatologię  26.03.2011

Inter Partner Assistance rozpoczyna współpracę z NZOZ Stomatologia Jarzębiny. Placówka zlokalizowana na warszawskim Ursynowie ma już umowę z Inter Polska. Umowy z ubezpieczycielami obejmuj ą wszystkie oferowane przez nią usługi stomatologiczne.

więcej 

 

Gdy spada temperatura wzrasta zapotrzebowanie na assistance  24.02.2011

Niskie temperatury w ciągu dnia i drastyczne spadki w nocy, przelotne opady śniegu powodują zwiększenie liczby awarii i kolizje na drogach całej Polski. Jakim wyzwaniom muszą stawić czoła kierowcy? Na co mogą liczyć w ramach assistance?

więcej 

 

Assistance zyskuje popularność  14.02.2011

Według szacunków ekspertów Inter Partner Assistance, poziom korzystania z assistance w Polsce znajduje się na etapie stałego wzrostu, który utrzyma się z pewnością w kolejnych latach, jako pochodna zmian socjodemograficznych w naszym kraju.

więcej 

 

Współpraca Inter-Team i Inter Partner Assistance  11.02.2011

Na przełomie roku Inter Partner Assistance uruchomił program assistance dla klientów firmy Inter -Team, dystrybutora samochodowych części zamiennych w Polsce. W ramach umowy Inter Partner Assistance wdrożył 5 unikalnych pakietów, w tym nowość na rynku - wariant udostępnienia pojazdu zastępczego na cały okres naprawy samochodu i 30 dni w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej.

więcej 

 

Nowoczesne technologie w praktyce  08.02.2011

Jakie korzyści z zastosowania nowoczesnych technologii, w tym w branży assistance, czerpią firmy? Jacek Konieczny, dyrektor Departamentu Handlowego w Inter Partner Assistance Polska, wskazuje kierunki rozwoju branży assistance w oparciu o nowe technologie.

więcej 

 

Wzrasta zapotrzebowanie na usługę samochodu zastępczego  31.01.2011

Jak pokazują analizy Inter Partner Assistance - opcja samochodu zastępczego to jedno z najczęściej wykorzystywanych świadczeń w ramach usługi assistance dla flot w 2010 roku. Zapotrzebowanie na tę usługę stale rośnie - miniony rok przyniósł wzrost o 1/5 w porównaniu z rokiem poprzednim.

więcej 

 

Z assistance bez stresu  02.01.2011

Wypadki i awarie z udziałem ciężarówek powodują zwykle wielokrotnie większe utrudnienia w ruchu niż zdarzenia z udziałem aut osobowych. Usuwanie szkód na miejscu jest również znacznie poważniejszym wyzwaniem. W jakim kierunku zmierza rynek usług pomocowych typu asisstance dedykowanych samochodom ciężarowym?

więcej 

 

« poprzednia 1 2 następna »

Skontaktuj się z nami