MediPlan zmieni wszystko. Ochrona w każdym wypadku.  22.05.2013

Zapewnia kompleksową pomoc, np. w razie nieszczęśliwego wypadku drogowego lub wypadku w domu. MediPlan jest realną pomocą w szybszym powrocie do sprawności. W ramach podstawowego zakresu świadczeń znajdują się takie usługi jak: wizyty u lekarzy specjalistów, badania ambulatoryjne czy radiologiczne.

MediPlan może funkcjonować jako osobny produkt lub jako doskonałe uzupełnienie typowych produktów NNW. W najwyższym wariancie dostępne są ponadto bardzo drogie i trudno dostępne badania specjalistyczne takie jak: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny czy rehabilitacja. Wszystkie świadczenia medyczne realizujemy w ramach sieci ponad 700 specjalistycznych placówek medycznych, budowanej przez Inter Partner Assistance od 2010 roku i sprawdzonej dotychczas przez dziesiątki tysięcy Polaków. Każda osoba objęta opieką MediPlan zyskuje bezpłatny dostęp do świadczeń medycznych w sieci Inter Partner Assistance S.A., właściciela marki AXA Assistance. Każda osoba objęta ochroną MediPlan ma bezpłatny dostęp do ponad 700 placówek medycznych.

Czas oczekiwania na wizytę czy badanie nigdy nie będzie dłuższy niż 5 dni roboczych mówi Marzena Bandurewicz, Dyrektor Linii Biznesowej Zdrowie. Dla porównania, na wizyty specjalistyczne lub niektóre badania diagnostyczne w publicznym czy abonamentowym systemie leczenia, czeka się od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 10 000 lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów i pozostałego personelu medycznego w całej Polsce. To sporej wielkości miasto w całości poświęcone leczeniu i rehabilitacji skutków nieszczęśliwych wypadków. MediPlan to rozwiązanie, którego ochrona ubezpieczeniowa może być automatycznie przedłużana nawet do 5 lat.

MediPlan jest bardzo przystępny cenowo, dlatego nasi Klienci nie odczują zakupu jako obciążenia finansowego. MediPlan stworzyliśmy z myślą o Klientach: banków, ubezpieczycieli życiowych i majątkowych, pośredników finansowych oraz firm leasingowych. Naszą opieką może być więc objęty każdy, np. kierowca, pasażer jego pojazdu, posiadacz rachunku bankowego, a nawet jego rodzina. W poszczególnych wariantach liczba ubezpieczonych i beneficjentów może się różnić. Ochroną może być objętych nawet 5 osób. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje nieszczęśliwe wypadki mające miejsce na terytorium Polski. Więcej na www.medi-plan.pl

 

powrót 

Skontaktuj się z nami