IPA Oddział wygrała przetarg na nowe produkty assistance w ofercie Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce  22.11.2012

W dniu 13.08.2012 otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie od firmy Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce o wyborze naszej oferty w ramach organizowanego przetargu na produkt assistance skierowany do wszystkich klientów tego banku.

 

Sygma Bank należy w całości do Grupy LaSer i świadczy w jej ramach usługi finansowe w obszarze kredytów konsumenckich. Grupa LaSer należy w 50% do Galeries Lafayette (jedna z najsłynniejszych paryskich galerii handlowych), co determinuje handlowe doświadczenia firmy, zaś w pozostałych 50% do BNP Paribas Personal Finance (jednego z największych banków na świecie), co pozwala na korzystanie z bogatych doświadczeń w bankowości indywidualnej.

 

Sygma Bank specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe przeznaczone dla klientów, w szczególności karty kredytowe, kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe. Bank jest jednym z liderów polskiego rynku kart kredytowych, zarządzając obecnie rachunkami około 3 milionów klientów. W styczniu 2010 r. doszło do prawnej fuzji Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce z Cetelem Bank SA.

 

Łukasz Hajkowski

 

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

 

powrót 

Skontaktuj się z nami