Nawiązanie współpracy z Grupą Masterlease  21.08.2012

25 stycznia 2012 roku Grupa Masterlease wybrała ofertę Inter Partner Assistance dotyczącą dedykowanych pakietów assistance drogowego dla wszystkich nowo kontraktowanych pojazdów. Brokerem wyłącznym na potrzeby niniejszego programu jest BIK Brokers Sp. z o.o.

 

Grupa Masterlease specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 ton. Od 2005 roku jest liderem rynku CFM, z 15% udziałem w rynku. Zarządza największą w kraju flotą blisko 23 000 pojazdów. Co oznacza, że 1/6 pojazdów poruszających się po polskich drogach w ramach usługi wynajmu długoterminowego finansuje i serwisuje Masterlease. Firma oferuje usługi skierowane zarówno do małych i średnich przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

 

BIK Brokers Sp. z o.o. specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, działa również w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług bancassurance. Oferuje klientom nie tylko załatwienie wszelkich formalności związanych z zawarciem umowy ubezpieczenia, ale również profesjonalną obsługę w razie zaistnienia szkody komunikacyjnej.

 

Łukasz Hajkowski

 

 

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

 

powrót 

Skontaktuj się z nami