Innowacyjny kontrakt Inter Partner Assistance  21.08.2012

01 listopada 2011 roku Inter Partner Assistance podpisała umowę z firmą B2C Fleet Sp. z o.o., w zakresie moto assistance. Do współpracy doszło za pośrednictwem firmy BIK Brokers Sp. z o.o., gdańskiego brokera specjalizującego się w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

 

Umowa dotyczy usług oferowanych w Programie FLOTA. Program skierowany jest do firm posiadających lub użytkujących floty pojazdów i maszyn. Polega on na wprowadzeniu unikalnego na polskim rynku rozwiązania, jakim jest instalacja w samochodach flotowych urządzenia monitorującego, opartego na technologii GPS/GSM i komunikującego się z interaktywną platformą internetową B2C FleetManager.

 

Rozwiązanie wyróżnia się możliwością zgłoszenia zdarzenia assistance za pomocą jednego przycisku w urządzeniu monitorującym. Informacja wysyłana jest bezpośrednio do Centrum Alarmowego IPA Oddział w Polsce oraz do osoby odpowiedzialnej za flotę pojazdów u klienta. Zawiera ona wszystkie niezbędne dane pojazdu oraz współrzędne aktualnej lokalizacji. Wszystkie te zalety pozwalają na szybszą interwencję dzięki uproszczonej procedurze autoryzacji zlecenia.

 

Korzyści z wdrożenia Programu FLOTA

• warianty ubezpieczeniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb,

• zapewnienie wynajmu samochodów dostawczych na okres naprawy,

• aktywacja przyciskiem,

• telefon zwrotny od operatora Centrum Alarmowego do kierowcy w ciągu 6 minut,

• pełna integracja z interaktywną platformą internetową.

 

Łukasz Hajkowski

 

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

 

powrót 

Skontaktuj się z nami