Dzisiaj ruszyła nowa wersja naszej witryny internetowej  07.07.2011

Dzisiaj ruszyła nowa wersja naszej witryny internetowej. Chcieliśmy, by jej nowa postać wychodziła naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i Partnerów - tak w zakresie szerokiej informacji o assistance, jak sposobu korzystania z niej.

Nowa witryna jest szerokim źródłem wiedzy o tym, czym jest assistance, jak przydaje się użytkownikom w codziennym życiu i jak buduje biznes naszych Partnerów. Jest również podstawową platformą portalową powiązaną z innymi narzędziami internetowymi IPA przeznaczonymi dla naszych Partnerów, usługodawców i pracowników.

Chcieliśmy, by korzystanie z naszej witryny było dla Państwa łatwe i przyjemne, dlatego zadbaliśmy o intuicyjną nawigację, uporządkowaną architekturę i jasny layout. Nadaliśmy jej nową szatę graficzną, prostą i ciepłą, dostosowaną do osobowości i identyfikacji wizualnej IPA. Naszą intencją było, by styl komunikacji witryny, zwłaszcza jej język, był  prosty i klarowny oraz - syntetyczny.  Nie obciążaliśmy jej nadmiarem zdjęć ponieważ naszym celem nie są emocje, wizerunek i promocja, lecz codzienne dzielenie się z Państwem zasobami wiedzy wartościowej merytorycznie,  inspirującej w kształtowaniu ciekawej oferty rynkowej.

Czym nam się udało?  Liczymy na Państwa opinię - bardzo prosimy o uwagi.

 

powrót 

Skontaktuj się z nami